Allan Runager

Biografi

Funktion
2. viceborgmester - Medlem af Økonomiudvalget, Social- og Sundhedsudvalget og Beskæftigelsesudvalget
Organisation
Dansk Folkeparti (O)
Biografi

Jeg har været medlem af Kommunalbestyrelsen siden 1. januar 2014. Jeg er politisk ordfører for Dansk Folkeparti i Brøndby.

Mail
alrun@brondby.dk

Seneste aktivitet

Se
Kommunalbestyrelsesmøde Onsdag den 11. december 2019, kl. 17
ons, 11. dec 2019 - 16.55
Se
Ekstraordinært Kommunalbestyrelsesmøde Tirsdag den 5. november 2019, kl. 16.30
tir, 5. nov 2019 - 16.01
Se
Kommunalbestyrelsesmøde Onsdag den 9. oktober 2019, kl. 17
ons, 9. okt 2019 - 17.00
Se
Kommunalbestyrelsesmøde Onsdag den 11. september 2019, kl. 17
ons, 11. sep 2019 - 16.53
Se
Kommunalbestyrelsesmøde Onsdag den 21. august 2019, kl. 17
ons, 21. aug 2019 - 16.58